Strona główna
SKLEP
Aeronews
KLUB
Ultimate Frisbee
Linki
Kontakt
Współpraca
DYSTRYBUCJA - Zakupy hurtowe
Informacje
Polityka Prywatności
Logowanie

Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
Aerobie Frisbee Tube Video Channel
Aerobie Orbiter
Aerobie Orbiter Bumerang

Aerobie Orbiter Bumerang - profesjonalny, trójkątny bumerang, który zadziwi Cię, kiedy wróci do Ciebie lecąc łukiem o promieniu ok. 50metrów.
Strona główna
Frisbee Golf Discraft już w naszym sklepie!
Już od dziś można zakupić w naszym sklepie zestaw profesjonalnych dysków firmy Discraft do frisbee golfa. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz modzie na tą nową w Polsce dyscyplinę sportową.


W komplecie 3 dyski: Long Driver ProD XL™, Mid Range, Pro D Buzzz™ i Putter Elite X Soft APX™. Czyli wszystko, co jest potrzebne, aby zacząć zabawę z frisbee golfem. Wszystkie dyski posiadają stabilność na poziomie 0 - oznacza to idealnie prosty lot dysku.


Disc Golf Frisbee w naszym sklepie - NOWA DOSTAWA
Już jest w drodze - kolejna dostawa z firmy Discraft z USA. Przesyłka jest pełna kolorowych frisbee - dla każdego się coś znajdzie. Dużą popularnością cieszą się Ultra Star w kolorze czarnym. Coś dla miłośników czarnych krążków - wygląda jak stara dobra płyta winylowa.

W sprzedaży będą także, pierwszy raz w Polsce, dyski do Disc Golfa. Wybraliśmy zestaw Pro-D XL, Pro-D Buzzz oraz Elite-X Soft Apx. To uznane za jedne z najlepszych dysków do disc golfa na świecie. Z pewnością fani tej nowej w naszym kraju dyscypliny, nie będą zawiedzeni.
Dlaczego frisbee Discraft?

W zeszłym roku wprowadziliśmy do sklepu dyski frisbee firmy Wham-o. W ofercie były modele Ultimate, Freestyle oraz wersje bardziej rekreacyjne All Sport i Malibu. Byliśmy pełni nadziei co do współpracy i zainteresowania naszych Klientów ofertą dysków Wham-o.

Okazało się jednak, że mimo wszystko Discraft wygrał i klasyczny Ultra Star czy Sky Styler cieszył się o wiele większą popularnością od modeli Ultimate Frisbee i Freestyle Frisbee Wham-o.

Zastanawiam się co wpływa na takie wyrażenie woli naszych Klientów. Myślę, że jednak Discraft ze swoim designem, który nie zmienił się od lat i swoją jakością wypróbowaną przez graczy w Polsce i na całym świecie - wysunął się na prowadzenie.

W związku z tym na razie zrezygnowaliśmy z dysków Wham-o w naszym sklepie i skupiliśmy się na utrzymaniu stałego asortymentu frisbee Discraft w naszym sklepie.

Niezmienną i największą popularnością cieszy się Ultra Star Nite-Glo - dla miłośników ostrego grania, także w nocy. Viva Discraft!!

Dostawa z USA nareszcie u nas!
Trochę to trwało, ale w końcu doczekaliśmy się transportu latających obiektów z firmy Aerobie Inc. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto w tym sezonie spróbować jakiegoś nowego modelu.

Wielu naszych Klientów pyta jaka jest różnica między Aeorobie a Frisbee. Coż jak dla mnie wszystkie modele Aerobie mają udoskonaloną aerodynamikę i dlatego łatwiej się nimi rzuca i dalej latają. Jest to jakby nowsza wersja klasycznych frisbee. Nie ujmując oczywiście nic z doskonałości modeli frisbee od firmy Discraft, czy Wham-o.

Lata w pełni - nie ma co czekać na lepszą pogodę. Jeżeli jeszcze nie wiesz na jaki model Aerobie się skusić - jak zawsze służymy poradą.
Aerobie już na statku - wkrótce u nas!
Najnowsza dostawa asortymentu z Aerobie Inc. już do nas płynie. Spodziewamy się towaru w Polsce ok. pierwszej połowy czerwca. Sprowadziliśmy wszystkie ulubione latające obiekty aerobie przez naszych Klientów. Zrobimy wszystko, aby utrzymać stałe ceny na Aerobie - pomimo dużego wzrostu kursu. Obecnie czekamy na statek w Gdyni!
Frisbee Discraft na nowy sezon!

Ponownie w naszym sklepie są dostępne wszystkie kolory dysków frisbee firmy Discraft. Discraft to lider w sprzedaży dysków frisbee i dysków do frisbee golfa. Dysk Ultra Star jest dyskiem aprobowanym przez stowarzyszenie Ultimate Frisbee. To właśnie tym dyskiem rozgrywane są zawody na całym świecie.
W tym sezonie Discraft wprowadził nowy kolor dysków - jest to Light Blue - czyli jasny błękit. Kolor idealny na wakacyjne granie na plaży.
Polski kanał FrisbeeTUBE

Zapraszamy do pierwszego w Polsce kanału frisbee. A w nim freestyle frisbee, technika, modele - dyski, Ultimate frisbee, reklamy, videoclipy.

 Aerobie FrisbeeTUBE

Jak dodać film do naszego kanału?

  1. Zalogować się lub zarejestrować
  2. Nacisnąć przycisk "Dodaj"
  3. Wkleić adres filmu np. z Youtube.com i nacisnąć przycisk "Apply"
  4. Wybrać odpowiednią kategorię
  5. Nacisnąć przycisk "Save" - film zostanie przesłany do Moderatora i po akceptacji zostanie dodany do kanału FrisbeeTUBE

Nasz kanał obsługuje praktycznie wszystkie najpopularniejsze serwisy video share.

Na razie nie obsługujemy uploadu.

Nauka - technika

Oto rozpoczynamy cykl instruktażowy dla wszystkich, którzy chcą jeszcze lepiej opanować technikę. Na początek rzuty podstawowe - świetnie pokazane i wytłumaczone.

Więcej…
<< start < poprz. 1 2 nast. > koniec >>

Pozycje: 1 - 8 z 14


AeroPogoda
Kraków
---
Kraków °C | Warszawa °C | Poznań °C | Gdańsk °C | Wrocław °C | Szczecin °C | Katowice °C | Rzeszów °C

Aeronews w Twojej skrzynce!
Listam mailowa Aeronews
Imię i nazwisko:

Email:
Zapisz się
Wypisz się

Internetowy Sklep Sportowy "Latające Obiekty" jest przedstawicielem producentów najlepszych dysków na świecie.

Aerobie, Inc. - producent najlepiej latających obiektów na świecie.
Discraft - producent najbardziej znanych dysków frisbee.
Hyperflite - najlepsze dyski frisbee do zabawy z psem.
Frisbee Disc - Wham-o - oryginalne dyski frisbee, to tutaja się wszystko zaczęło.
© Copyright 2005 "Latające Obiekty" Sportowy Sklep Internetowy
ul. Sobieskiego 19/1b, 31-136 Kraków
e-mail: sklep@aerobie.com.pl, gg #4408521
 
Projekt www i wykonanie: Zalecki www design Maroko Spa
Showroom Deco Styl Projektowanie Aranżacja Wnętrz Galeria Camomille Pole Prezentów Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Twój Styl Retro Magazyn Trendy Mody