Strona główna
SKLEP
Aeronews
KLUB
Ultimate Frisbee
Linki
Kontakt
Współpraca
DYSTRYBUCJA - Zakupy hurtowe
Informacje
Polityka Prywatności
Logowanie

Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
Aerobie Frisbee Tube Video Channel
Aerobie Superdisc
Aerobie Superdisc

Aerobie Superdisc - stabilnie i daleko latający przezroczysty dysk typu frisbee. Pływa w wodzie i pięknie prezentuje się w powietrzu.
Strona główna

Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu

Dlaczego nie zarazić się FRISBEE i AEROBIE?

OBEJRZYJ FILM O AEROBIE PRO
|Zapisz na dysk|


Zabawa, ruch, aktywność. Coś nowego i wciągającego. Kiedy w Twoim życiu brakuje właśnie czegoś takiego, szukasz nowych doznań i nie boisz się zmęczenia i dobrej zabawy... FRISBEE jest rozwiązaniem!

FRISBEE to nowa sportowa moda na aktywność i ruch na świeżym powietrzu. Od trzech lat latające obiekty Aerobie i frisbee są obecne w Polsce. I z roku na rok przybywa zapalonych graczy. Coraz więcej spotyka się zarażonych Frisbee i uzależnionych od dobrej pogody, kawałka zieleni lub plaży i od plastikowego talerzyka, czy też krążka.

Takie połączenie zależności, to po prostu świetna zabawa dla lubiących mocne wrażenia i niczym nie ograniczoną wolność latania.

Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu
...AEROBIE, FRISBEE - MODNE I ORYGINALNE?

Na plaże i do parku, oprócz przyjaciół, dziewczyny lub chłopaka obowiązkowo zabiera się teraz frisbee. Nie ma nic lepszego od świetnej zabawy! Frisbee i Aerobie to najchętniej wybierany sprzęt sportowy na plaże, na wakacje i do parku.

'Wow, ale to lata!!! (...) nie spodziewałem się, że przy takim lekkim rzucie Aerobie Pro lata tak daleko.' - Jakub o Aerobie Pro

Zastanawiasz się może dlaczego media coraz częściej pokazują latające dyski? Ponieważ to trafia do młodych i aktywnych ludzi. Oni wiedzą, co jest dobrą i znaną na całym świecie zabawą. W naszym kraju dopiero teraz zaczyna się rozprzeszczeniać ta choroba, która nazywa się FRISBEE.

Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu

Nie zastanawiaj się - dołącz do NAS! I nie martw się o jakość, bo tutaj dostajesz to, co najlepsze wśród wszystkich dysków na świecie!

STAWIAM NA JAKOŚĆ

Dokonałem dla Ciebie wyboru spośród wielu producentów latających obiektów z całego świata. Wybór padł na kilka czołowych firm ze Stanów Zjednoczonych.

Dlaczego USA?
To właśnie w Stanach powstał pierwszy model frisbee i to właśnie tam kupuje się najwięcej dysków. To kolebka tego sportu. Frisbee, Aerobie jest znane od wielu lat. I już od dawna na czoło wysunęło się kilka najlepszych firm.AeroPogoda
Kraków
---
Kraków °C | Warszawa °C | Poznań °C | Gdańsk °C | Wrocław °C | Szczecin °C | Katowice °C | Rzeszów °C

Aeronews w Twojej skrzynce!
Listam mailowa Aeronews
Imię i nazwisko:

Email:
Zapisz się
Wypisz się

Internetowy Sklep Sportowy "Latające Obiekty" jest przedstawicielem producentów najlepszych dysków na świecie.

Aerobie, Inc. - producent najlepiej latających obiektów na świecie.
Discraft - producent najbardziej znanych dysków frisbee.
Hyperflite - najlepsze dyski frisbee do zabawy z psem.
Frisbee Disc - Wham-o - oryginalne dyski frisbee, to tutaja się wszystko zaczęło.
© Copyright 2005 "Latające Obiekty" Sportowy Sklep Internetowy
ul. Sobieskiego 19/1b, 31-136 Kraków
e-mail: sklep@aerobie.com.pl, gg #4408521
 
Projekt www i wykonanie: Zalecki www design Maroko Spa
Showroom Deco Styl Projektowanie Aranżacja Wnętrz Galeria Camomille Pole Prezentów Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Twój Styl Retro Magazyn Trendy Mody